Alum

A1 (594 x 841 мм)

Број на производ: 50.0005.923

Спецификација

материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил сребрена, елоксирана
ширина на профил 32 мм
тип на агли остри
Формат A1 (594 x 841 мм)
Димензии на рамката 637 x 884 mm
Димензии на видливост на рамката 574 x 821 mm
Ориентација портрет / пејсаж
х-страни едностран
Тип на заштитна фолија UV-stabilisiert
Материјал на задниот панел Полистирол
прицврстување дупчиња во долниот профил на рамката

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот