Црна рамка со 25мм профил и остри агли

  • Остри агли
  • Црн анодизиран профил
  • Со дупки за прикачување на ѕидот или со дуплофан самолеплива лента
  • Позадината е изработена од полистирен
  • Секоја рамка е поединечно спакувана
  • Големини по барање со нарачка од 20 парчиња, различни RAL бои на профилот од рамката
Производ детали »

Спецификација

материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил црна анодизирана
ширина на профил 25 мм
тип на агли остри
Ориентација портрет / пејсаж
х-страни едностран
Тип на заштитна фолија антирефлексна, УВ стабилна
Материјал на задниот панел Полистирол
Водоотпорен не

Опис на производ

Оваа класична рамка за постери со 25 мм профил со црна боја е идеална за употреба во малопродажбата, хотели, кафулиња и ресторани или на други места.

За да ги заштитите вашите постери, сите рамки се опремени со дополнителен силен антирефлексивна заштитна фолија отпорна на УВ зраци.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат прицврстување Број на производ Производ бр. Цена      
A1 (594 x 841 мм) дупчиња во долниот профил на рамката A1 (594 x 841 мм)
дупчиња во долниот профил на рамката
50.0003.224 погледни Производ »
A3 (297 x 420 мм) дупчиња во долниот профил на рамката A3 (297 x 420 мм)
дупчиња во долниот профил на рамката
50.0003.226 погледни Производ »
A4 (210 x 297 мм) дупчиња во долниот профил на рамката A4 (210 x 297 мм)
дупчиња во долниот профил на рамката
50.0003.227 погледни Производ »
A1 (594 x 841 мм) двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил A1 (594 x 841 мм)
двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил
50.0003.781 погледни Производ »
A3 (297 x 420 мм) двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил A3 (297 x 420 мм)
двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил
50.0003.828 погледни Производ »
A4 (210 x 297 мм) двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил A4 (210 x 297 мм)
двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил
50.0003.829 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот