Диспензер за ракавици

Број на производ: 51.0315.1
  • хигиенски штанд за ракавици за еднократна употреба
  • алуминиумска постер рамка формат A4
  • дисплеј штанд со две двојни куки за презентација на производи
  • вкупна висина: 1500 мм
  • челична основна плоча како основа за цврст дисплеј
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овој дисплеј нуди можност за презентирање на стоки или на пример заштитни ракавици на 2 двојни куки во должина од 120 мм. Вашите тековни информации се прикажуваат алуминиумската постер рамка. Дисплејот има сребрена боја RAL 9006 и челична база.

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот