Диспензер за зачини и производи во конзерва

Спецификација

Материјал PET G
Боја кристално чиста

Опис на производ

Практичен диспензер за теглички со зачини или конзервирана храна во конзерва.
Обликот на диспензерот гарантира дека производите автоматски ќе се лизнат.

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Ширина Број на производ Цена    
90 мм 90 мм 63.0085.8 погледни Производ »
122 мм 122 мм 63.0085.9 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот