Дисплеј сталажа за очила

Број на производ: 57.0209.1
  • за 56 пара очила
  • висина: 1830 мм
  • ширина: 530 мм
  • длабочина: 530 мм
Производ детали »

Спецификација

Материјал Метал / акрил
површина пескарена
Боја сребрена RAL 9006 / транспарентна
Ширина 530 мм
Висина 1.830 мм
длабочина 530 мм
за употреба за 56 пара очила

Опис на производ

Со нашиот дисплеј за наочари можете да создадете можност за презентација до 56 очила за очила во многу мал простор. Дисплејот е тенок, флексибилен за прилагодување и со висок квалитет. Секој пар очила лежи на посебна рамка. Контактната површина е намалена така што е загарантиран оптимален агол на гледање.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот