Хигиенски заштитник "Checkout"

  • Идеален за промо пултови и информациони маси
  • Ги заштитува вработените и клиентите
  • Практичен отвор на долната страна
  • Наменет за бензински станици, продавници, аптеки и сите трговски објекти
Производ детали »

Спецификација

Материјал PET G
дебелина на материјал 2 мм
Висина 960 мм
длабочина 245 мм

Видео

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Nathan пишува
Забелешка за производ:
Одговор:

Anna-Renate пишува
Забелешка за производ:
Одговор:

Варијанти

Варијанти Ширина Број на производ Производ бр. Цена      
750 мм 750 мм 63.0012.18 Цена - испрати барање погледни Производ »
1.000 мм 1.000 мм 63.0012.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот