Кабинет за хигиена на тркала

Боја
  • компактен и лесен
  • 3 прегради и контејнер за собирање отпадоци
  • целосно намонтиран при испорака
  • се снабдува со стабилни тркала
  • држачи се дополнително вклучени
Производ детали »

Спецификација

Материјал иверка
површина обложена со меламин
Ширина 495 мм
Висина 1.145 мм
длабочина 405 мм
Завршетоци со ролер
Уредување вкл. фиксирачки пластични држачи
Верзија со корпа за отпадоци

Опис на производ

КОМПАКТен, СТАБИЛНен, СЈАЕН - Неопходен додаток за заштита и хигиена.
Елегантниот, минималистички дизајн го прави хигиенскиот кабинет функционален и прилагодлив, што го прави погоден за употреба во широк спектар.
Горниот дел нуди три одделни оддели за дезинферктанти, кутии со ракавици и марамчиња (не се вклучени). Долниот дел содржи сад изработен од пластика отпорна на удари, во која може да се фрлаат користени ракавици и крпи за чистење. Пристапот до кантата е преку вратичка.
Благодарение на цврстите тркала, кабинетот може лесно да се премести од една во друга просторија и доколку е потребно да се постави на друго место. Вклучени се и цврсти пластични држачи за кабинетот.
Благодарение на тоа што пристига како целосно склопен производ, мобилниот хигиенски кабинет може да се постави и да се користи директно на избраната место.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
тортора (базалт сива) тортора (базалт сива) 12.0671.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
светло сива светло сива 12.0671.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот