Корпа со тркалца 34 литри

Спецификација

Ширина 350 мм
Должина 445 мм
Висина 405 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Боја на рачка Број на производ Производ бр. Цена      
зелена слична Pantone 375c црна зелена слична Pantone 375c
црна
68.0009.18 погледни Производ »
сива слична RAL 7021 црвена RAL 3020 сива слична RAL 7021
црвена RAL 3020
68.0009.21 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот