Кошница "Polyrattan", правоаголна

Број на производ: 40.1960.1
  • Корпа за презентација на производ
  • правоаголна форма
  • со две рачки за носење
  • изработена од природна пластика во боја
  • се мие
Производ детали »

Спецификација

Материјал Полиратан, робусна пластика во природна боја
Формат 330 x 260 x 160 мм

Опис на производ

Елаборативно плетена на метална рамка, корпата е изработена од робусна пластика со прекрасен природен тон.
Две рачки се вметнати на страните, хигиената на корпате се оддржува со миење.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот