Кутија за чување предмети, BOXXX S 1l

  • за канцелариски материјал, играчки или козметика
  • се редат една над друга
  • разновидност на достапни бои
Производ детали »

Опис на производ

Обично ситниците прават голем хаос - со кутијата за складирање „BOXXX S“ добивате исклучително елегантен и совршен асистент во подредувањето. Може да собере, на пример, коцки за играње во детската соба, канцелариски материјали во канцеларија или козметика во бањата. Поради ограничената длабочина и правоаголните контури, тој е погоден за поставување во компактни ормари, на полици или полици. Неговиот формат е дизајниран така што две парчиња „BOXXX S“ можат точно да се сместат во првиот поголем сад. Димензии: 128 x 187 x 108 mm (Б x В x Т); Волумен: 1 л

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
Органска розева Органска розева 40.1683.1 погледни Производ »
Органска сива Органска сива 40.1683.2 погледни Производ »
органска зелена органска зелена 40.1683.3 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот