Маска за уста / импровизирана маска за уста и нос

Спецификација

Материјал 95% полиестер / 5% еластан
Формат околу 180 х 130 мм

Опис на производ

Маска со прилагодливи еластични ленти и можност за вметнување на филтер или ткаенина.
Облогата е изработена од 100% памук за супер удобност при носење. Се пере на 60 °; вклучен клип за нос; индивидуално спакувано во пластична кесичка во боја.
Апликација за рекламирање / принт е можна по барање!

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
цијан цијан 46.0690.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
евро синa евро синa 46.0690.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива сива 46.0690.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
лиметна лиметна 46.0690.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
тегет тегет 46.0690.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
портокалова портокалова 46.0690.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
црвена црвена 46.0690.7 Цена - испрати барање погледни Производ »
црна црна 46.0690.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
бела бела 46.0690.9 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот