Надворешна греалка „Eco“

Број на производ: 82.0268.2
  • совршено погоден за градина и тераса
  • рамномерна дистрибуција на топлина
  • Тестиран TÜV
  • подолг престој на вашите гости
  • лесен транспорт
Производ детали »

Спецификација

Материјал нерѓосувачки челик
Вкупна висина 2.200 мм
Боја црна
Моќност [W] 14 kW
Гас погоден за гас пропан или бутан
Уредување со електро. Палење, црево за гас и редуктор на при
Верзија Транспорт со две тркала
Тежина 16 кг.

Опис на производ

Надворешната греалка "Еко" е совршено прилагодена за употреба во градината или на тераса. Овозможува пријатна и рамномерна топлина што ве поканува да останете! Ако треба да ја смените локацијата, ова не е проблем! Стабилниот сет на тркала ви помага да поместувате греалката без многу напор.

Овој производ е додаток за

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот