Промо Шатор "Zoom" 2 x 2 м

  • висока стабилност
  • разни бои
  • можно индивидуално печатење и целосно печатење
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата алуминиум
Модел на профилот Шестоаголен профил
Боја на база сребрена
Ширина 2.000 мм
Вкупна висина 3.410 мм
Висина на влез 2.100 мм
длабочина 2.000 мм
Водоотпорен да

Опис на производ

Шаторите за промоција "Zoom" имаат висока стабилност. Покрај тоа, секој преклопен шатор е водоотпорен, робустен и еластичен.
Дали на саем или кампања во центарот на градот: Со употреба на промотивните шатори "Zoom"се претставувате професионално и создавате позитивни впечатоци. На посетителите им се обезбедува доволно простор и временска заштита. Шаторите за промоција исто така може да се отпечатат со ваш индивидуален принт за рекламирање или логото на вашата компанија и да бидат брендирани во различни големини и бои.
Испорака без странични sидови.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
сина слична PMS 286C сина слична PMS 286C 82.0241.13 погледни Производ »
црвена слична PMS 485C црвена слична PMS 485C 82.0241.14 погледни Производ »
црна црна 82.0241.15 погледни Производ »
бела бела 82.0241.16 погледни Производ »
Целосно печатење / според барањата на клиентот Целосно печатење / според барањата на клиентот 82.0241.20 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот