Рекламен пулт POS.movie Infopoint „Eco 14"

Број на производ: 89.0012.28
  • дисплеј со екран на допир (14 ")
  • Оперативен систем Android 5.1
  • интегрирани звучници
  • ги пренесува вашите информации и пораки за рекламирање
Производ детали »

Спецификација

Материјал на куќиштето пластика
Димензии на монитор 35,56 см (14")
оперативен систем Android 7.1
Екран на допир со голем капацитет
макс. резолуција 1.920 x 1.080 px
LAN-Standard WLAN
RAM 1 GB
фрекфенција на пулс 4 x 2 GHz
Капацитет 8 GB
Баркод читач без
Звучник интегриран

Опис на производ

Високо квалитетен инфо терминал за POS / POI.
Терминалот има 14 "multi-touch компјутер со оперативен систем Андроид и држач за него.
Рамката, изработена од челична плоча и елипсовиден алуминиумски профил, обезбедува сигурна позиција и го потенцира високиот квалитет на дисплејот.

Дигиталниот монитор работи на допир со и нуди многу опции. Ако користите оперативен систем Android, користете ги интерфејсите USB, Mini-USB, HDMI, RJ 45 и SD мемориска картичка или WLAN за да испратите соодветна содржина.
Дали имате сопствени идеи што сакате да ги реализирате?
Ве молиме контактирајте не!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот