Шатор за промоција 3 x 3 „Simple“

  • лесно ракување
  • различни бои
  • водоотпорен
  • со 3 странични sидови
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата челик
Боја на база сребрена
Ширина 3.000 мм
Вкупна висина 3.050 x 3.140 x 3.240 мм
длабочина 3.000 мм
Висина на влез 1880 / 1970 / 2070 мм
Водоотпорен да
Уредување вклучувајќи 3 странични sидови

Опис на производ

Шаторите за промоција се дел од секој настан на отворено. Во студена и влажна сезона, тие исто така често се користат во гастрономијата, на пример, за да се продолжи сезоната на отворено или да им се понуди на пушачите суво место.
Нашиот шатор за промоција "Simple“ се испорачува со 3 странични sида и со тоа нуди оптимална заштита од ветер и временски услови.
Изберете ја бојата што ви одговара од палетата на бои.

Видео

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Цена    
црвена црвена 82.0010.10 21.150 ден* погледни Производ »
сина сина 82.0010.11 21.150 ден* погледни Производ »
зелена зелена 82.0010.12 21.150 ден* погледни Производ »
црна црна 82.0010.8 21.150 ден* погледни Производ »
бела бела 82.0010.9 21.150 ден* погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот