warning

You are using an outdated and therefore insecure browser. This leads to restrictions when using our shop.

Средство за чистење пластика „Renzel”

Број на производ: 60.0004.1
  • природна нега на пластика
  • streak-free cleanliness
  • долготраен ефект на “заштитниот слој“
  • антисептик ефект
Производ детали »

Опис на производ

Се грижи за беспрекорна чистота и делува повеќекратно. Ова средство не е само ефикасно во поглед на отстранување на прашина и нечистотии туку и додава и заштитен слој на површината која ја чистите. Заблагодарувајќи на оваа заштита, новата нечистотија може да се отстрани само со влажна крпа. Делува антистатички, од природни материјали без алкохол, погодно за сите видови на пластика како и за Акриј, ПВЦ и ПЕ. Спреј од 100 мл.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот