Штафела „Easel“

Спецификација

Материјал борово дрво
површина лакирана
Вкупна висина 1.650 мм

Опис на производ

Без табла за пишување со креда, погодна за внатрешна и надворешна употреба, 3 прилагодливи височини. Погоден за табла за пишување со креда од 600 x 800 мм.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Цена    
природна бука природна бука 12.0498.1 6.250 ден* погледни Производ »
црна црна 12.0498.5 6.250 ден* погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот