warning

You are using an outdated and therefore insecure browser. This leads to restrictions when using our shop.

Водоотпорен А-Борд „Eco 35”

Број на производ: 50.0155.22
НОВО
НОВО

Спецификација

х-страни двостран
материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил schwarz ähnl. RAL 9005, matt pulverbeschichtet
ширина на профил 35 мм
тип на агли остри
Формат A1 (594 x 841 мм)
Димензии на рамката 660 x 907 mm
Димензии на видливост на рамката 590 x 837 mm
Ориентација портрет
Тип на заштитна фолија антирефлексна, УВ стабилна
Материјал на задниот панел Polystyrol mit umlaufendem Dichtungsgummi
Материјал на конструкцијата алуминиум
Боја на база schwarz ähnl. RAL 9005, matt pulverbeschichtet
Водоотпорен да
Вкупна висина 1.100 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот