Водоотпорен А-Борд „Eco 35”

Формат

Спецификација

х-страни двостран
материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил сребрена, елоксирана
ширина на профил 35 мм
тип на агли остри
Ориентација портрет
Тип на заштитна фолија антирефлексна, УВ стабилна
Материјал на задниот панел Polystyrol mit umlaufendem Dichtungsgummi
Материјал на конструкцијата алуминиум
Водоотпорен да

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
A0 (841 x 1,189 мм) A0 (841 x 1,189 мм) 50.0155.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
A1 (594 x 841 мм) A1 (594 x 841 мм) 50.0155.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
A3 (297 x 420 мм) A3 (297 x 420 мм) 50.0155.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
700 x 1.000 мм 700 x 1.000 мм 50.0155.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот