Заштитен дисплеј „Quattro”

Број на тркала
  • идеален за медицински и стоматолошки установи како и за услуги во козметичката област
  • може да го намали пренесувањето на вируси
  • со заштитна плоча од поликарбонат отпорна на гребење
  • флексибилно прилагодување на аголот
Производ детали »

Спецификација

Материјал на конструкцијата Алуминиум / метал / пластика
боја на оквирот сребро анодизирано / слично на сребро RAL 9006 / ц
Материјал на база челик
Боја на основата сребрена RAL 9006
Дијаметар на база 400 мм
Материјал на основата Поликарбонат
Боја на основата кристално чиста
Димензија на панел 450 x 481 мм (Ш x В)
Должина на држач 460 мм

Опис на производ

Флексибилен дисплеј за заштита за да ги заштити клиентите, пациентите, лекарите, фризерите и вработените лица за време на третманот или работата.

Дисплејот се испорачува со поликарбонатен заштитен протектор отпорен на гребење. Аголот на поставување на овој протектор како и работната висина на системот од 1.000 - 1.400 мм се лесно прилагодливи.

Како основен профил се користат сребрени анодизирани алуминиумски „Quattro“ профили со црни капачиња кои се навртуваат на квадратната челична цевка и стабилна челична основа.

VKF Renzel не прифаќа никаква одговорност за ефективноста или правилното користење на заштитниот дисплеј.

Додатоци

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Број на тркала Број на производ Производ бр. Цена      
без без 51.0314.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
5 со кочници 5 со кочници 51.0314.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот