Заштитна ограда „Fence”

  • Обезбедување на градилишта и блокирање на недостапни области
  • Привремено затворање на патиштата
  • Исто така погоден како демо или мрежа за контрола на толпа на настани
  • Флексибилната решетка за бариери може да се прошири и да се поврзе по потреба
Производ детали »

Спецификација

Материјал галванизиран челик
дијаметар на цевка 32 мм

Опис на производ

Користете ја заштитната ограда "Fence" во различни области. Оваа заштитна ограда е изработена од топло галванизиран челик а се користи на саеми настани, како и за краткорочно блокирање на премини.
Блокирајте области за посетители или одделете ги јавните од приватните зони со помош на оваа заштитна ограда.
Робусната заштитната ограда "Fence" е достапна во различни верзии. Исто така е можно да се создаде широка ограда на бариера со врата со различни дополнителни елементи.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Верзија Број на производ Цена    
заштита "Klein" заштита "Klein" 15.0277.1 7.450 ден* погледни Производ »
заштитна ограда "large" заштитна ограда "large" 15.0277.2 8.450 ден* погледни Производ »
вратичка "мала" вратичка "мала" 15.0277.4 11.250 ден* погледни Производ »
вратичка „голема” вратичка „голема” 15.0277.5 11.550 ден* погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот