Дигитална реклама „Attract”

Боја
  • атрактивно дрвено куќиште со метален заден панел
  • Висок 1.003 мм
  • 32 "екран и резолуција од 4K
  • USB и A / V конекции
  • 4 интегрирани ролки
Производ детали »

Спецификација

Материјал на куќиштето метал / дрво
Димензии на монитор 81,28 см (32")
Ширина 460 мм
Висина 1.003 мм
длабочина 352 мм
Тежина 17,0 кг.
Формати на фајлови MPEG, MP4, AVI, MOV, JPEG, BMP, MP3, AAC uvm.
тип на меморија USB
Playback type 9:16
Звучник интегриран
интерна меморија не
резолуција 2.160 x 3.840 px
Екран на допир не
Brightness 350 cd/m²
Конекција HDMI, VGA, USB, Digital Audio Out (Coaxial)
Функција за автоматско стартување да

Опис на производ

Дигитализирајте ја вашата рекламна порака со овој дигитален дисплеј за рекламирање.
Поставете ги печатените медиуми, како што се постери и презентации или филмови погодно и претставете ги на дигиталниот стопер за клиенти „Attract“!

Можете да репродуцирате содржина преку USB стик на вградениот плеер во формат 32 ". Дополнителните A / V конекции на медиа плеерот го прошируваат опсегот на можни употреби и, доколку е потребно, овозможуваат употреба на надворешни плеери како мини компјутер. Благодарение на резолуцијата од 4K, плеерот импресионира со посебен квалитет на сликата.

Привлечете го вниманието на вашите клиенти кон вашата содржина и ставете го штандот за дигитален постер „Attract“ на пазарот, на саем или во угостителскиот сектор.

Привлечното куќиште ја отелотворува елеганцијата и индивидуалноста. 4 интегрирани ролки овозможуваат лесен транспорт до совршено место за употреба.
Уникатната форма, како и материјалот на куќиштето му помагаат на самостојниот штанд да постигне оптимална стабилност.

Можете исто така да ги претставите своите слики и видеа на 2 електронски штандови за постери „Attract“.

За да го направите ова, поставете 2 држачи директно еден до друг на задната страна и поврзете ги со помош на двата адаптери вклучени во испораката.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
бела бела 89.0002.118 Цена - испрати барање погледни Производ »
црна црна 89.0002.117 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот