Дисплеј сталажа "Sirius"

  • подвижна сталажа за брошури со овална форма на стапало
  • со 4 нивоа за најмногу 12 брошури во формат А4 портрет
  • Длабочина на полнење по полица: 40 мм
  • мобилен со 4 тркалца
  • вклучен хедер
Производ детали »

Спецификација

Материјал челик
Боја сребрена алуминиум
длабочина 340 мм
длабочина на просторот за флаери 40 мм
Број на прегради 4

Опис на производ

Овално дизајниран подвижен штанд за флаери изработен од челик.

Овој штанд за брошури е опремен со 4 тркалца со блокатори. Секоја полица има длабочина на полнење од 40мм и во целина можете да прикажете до 12 брошури во портрет А4 формат.

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Уредување Број на производ Цена    
за држење брошури 12x А4 за држење брошури 12x А4 54.0032.1 погледни Производ »
да држи 4x DIN A4 флаери да држи 4x DIN A4 флаери 54.0032.2 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот