Граничник „Mesch“

Боја
  • избор на боја хром или месинг
  • може да се користи со прикачување на јаже
  • особено стабилен поради 10 кг вкупна тежина
Производ детали »

Спецификација

Материјал метал
Материјал на база леана база
Форма на база заоблена
Durchmesser des Pfostens 50 мм
Дијаметар на база 320 мм
Висина 1.000 мм
Тежина 10,5 кг

Опис на производ

И покрај неговиот особено тенок изглед, елегантниот систем за водење на редици импресионира со својата робусна стабилност. Со тежина од 10 кг, граничникот "Mesh" е вистинското решение за вас.
Користете го елегантниот граничник со соодветното јаже кое можете да го пронајдете на нашиот веб шоп.
Варијациите на хром и месинг го истакнуваат луксузниот амбиент. Системот "Mesh" исто така се користи почесто и почесто за да се наведе бараното растојание помеѓу диспозициите.
Горниот облик на држачот варира во зависност од изборот на боја.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена      
хром хром 80.0007.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
месинг месинг 80.0007.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот