Маска за лице 100% неткаен материјал, двослојна

Број на производ: 12.0665.6

Спецификација

Материјал 100% полипропилен неткаен материјал
Боја природно бела
димензии 140-175 x 200 мм
Завршетоци двослојна
Уредување со 2 еластични ленти
Сертификат Öko-Tex® Standard 100

Додатоци

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот