Постер држач „MG”

Боја на Т-Дел
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • магнетен држач за рамки
  • должина на рачка: 320 мм
  • за А3-А6 формат на рамки
  • вклучен Т-дел конектор
  • пластични постер рамки достапни како додаток
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Магнетниот постер држач содржи фиксирана 320мм хромирана рачка со 2 бели магнети и Т-Дел за прикачување за рамки со формат А3-А6. Материјал: метал / пластика

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја на Т-Дел Број на производ Производ бр. Цена
транспарентна транспарентна 53.0276.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива RAL 7035 сива RAL 7035 53.0276.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
сина слична на RAL 5015 сина слична на RAL 5015 53.0276.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
жолта RAL 1018 жолта RAL 1018 53.0276.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
RAL 2008 RAL 2008 53.0276.7 Цена - испрати барање погледни Производ »
бела RAL 9010 бела RAL 9010 53.0276.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
црна RAL 9005 црна RAL 9005 53.0276.9 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот