Прстен за прикачување за постер рамки, прстенот е паралелен со рамката

Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

За прикачување на постер рамки. Куки за прикачување паралелно со рамката. Материјал: цврста пластика

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти За Рамки Број на производ Производ бр. Цена
DIN A1-A2 DIN A1-A2 53.0020.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
DIN A3-A6 DIN A3-A6 53.0019.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
Назад кон врвот