Рамка моделl „RA1“

Спецификација

Материјал Поликарбонат
Боја транспарентна

Опис на производ

вертикален, материјал - цврста пластика

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти За Рамки Број на производ Производ бр. Цена      
DIN A3-A6 DIN A3-A6 53.0019.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
А2 А2 53.0020.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот