Рамка за излог„Feko”

Број на производ: 50.0014.61
НОВО
НОВО

Спецификација

материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил schwarz ähnl. RAL 9005, matt pulverbeschichtet
Боја на под профил сребрен завршеток
ширина на профил 25 мм
тип на агли Gehrung geschnitten für 1,5 mm Einlage
Формат A4 (210 x 297 мм)
Димензии на рамката 240 x 327 мм
Димензии на видливост на рамката 192 x 279 mm
Ориентација портрет / пејсаж
х-страни двостран
Материјал на панел Полистирол
Материјал на рамка алуминиум
Боја на рамка schwarz ähnl. RAL 9005, matt pulverbeschichtet
прицврстување двојна леплива лента со пена, 19мм, на сите профил

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот