Рамка за постер DIN A4

Боја
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • А4 рамка за постер за поставување на ѕид
  • Достапна во многу стандардни бои
  • Вклучува заштитна ПВЦ фолија
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Оваа рамка за постери се состои од црна основа и преден профил во боја, а исто така вклучува и не-рефлектирачкаПВЦ заштитна фолија. Погодна е за поставување на ѕид

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена
сина RAL 5017 сина RAL 5017 53.0016.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
жолта RAL 1023 жолта RAL 1023 53.0016.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива RAL 7042 сива RAL 7042 53.0016.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
сива RAL 7043 сива RAL 7043 53.0016.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
зелена RAL 6024 зелена RAL 6024 53.0016.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
портокалова RAL 2009 портокалова RAL 2009 53.0016.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
виолетова RAL 4006 виолетова RAL 4006 53.0016.7 Цена - испрати барање погледни Производ »
црвена RAL 3020 црвена RAL 3020 53.0016.8 Цена - испрати барање погледни Производ »
црна RAL 9017 црна RAL 9017 53.0016.9 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот