Рол корпа за пазарување со тркалца

Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Корпа со 4 тркалца за стабилност со 2 рачки - една рачка за носење на корпата и една рачка за туркање.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Капацитет Боја Број на производ Производ бр. Цена
32 l сина 32 l
сина
68.0018.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
32 l црвена 32 l
црвена
68.0018.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
32 l зелена 32 l
зелена
68.0018.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот