Ротирачка платформа 30 кг

30 кг
макс.центрично оптоварување
Број на производ: 10.0015.61

Спецификација

Боја бела
Дијаметар на база 272 мм
Дијаметар на прирабницата 225 мм
Вкупна висина 101 мм
Ротација по минута 1
макс.центрично оптоварување 30 кг
Напон [V] 230 V
Моќност [W] 6 W
Лизгачки контакт достапен

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти макс.центрично оптоварување Број на производ Производ бр. Цена      
30 кг 30 кг 10.0015.61 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот