Трапезоидна кошница

Дијаметар горен дел
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • привлечен дизајн изработен од врба
  • во различни големини
  • со практични рачки
  • Производ izraboten од обновливи суровини
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Претставете ги вашите производи на одржлив, природен и привлечен начин со оваа трапезоидна кошница. Изберете ја вистинската големина од нашата понуда и претставете ја вашата понуда за овошје и зеленчук во плетени корпи изработени од обновливи суровини.
Двете странични рачки се практичен детал за корпите. Со нивна помош, голема количина овошје или зеленчук може добро да се транспортира.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Дијаметар горен дел Број на производ Производ бр. Цена
500 мм 500 мм 40.0006.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
350 мм 350 мм 40.0006.5 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот