Заштитна ограда „Fence”

Спецификација

Материјал галванизиран челик
дијаметар на цевка 32 мм
Висина 900 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Верзија Број на производ Производ бр. Цена      
вратичка "мала" вратичка "мала" 15.0277.4 погледни Производ »
вратичка „голема” вратичка „голема” 15.0277.5 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот