Заштитни панели

Ширина
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Хигиенско заштитно стакло со мал отвор

Витрификација:
сите стаклени делови се изработени од безбедносно стакло ЕСГ
Отвор:
- низ целата ширина на панелот
- висина прилагодлива

Монтажа:
При достава производот пристигнува расклопен со инструкции за монтирање и е потребна монтажа од ваша страна. За монтажа е потребен само стандарден шрафцигер.

Додатоци

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Ширина Број на производ Производ бр. Цена
767 мм 767 мм 12.0670.11 Цена - испрати барање погледни Производ »
852 мм 852 мм 12.0670.12 Цена - испрати барање погледни Производ »
502 мм 502 мм 12.0670.13 Цена - испрати барање погледни Производ »
482 мм 482 мм 12.0670.14 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот