warning

You are using an outdated and therefore insecure browser. This leads to restrictions when using our shop.

А-Борд

Број на производ: 50.0055.67

Спецификација

х-страни двостран
материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил schwarz ähnl. RAL 9005, glänzend pulverbeschichtet
ширина на профил 32 мм
тип на агли остри
Формат A1 (594 x 841 мм)
Димензии на рамката 637 x 884 mm
Димензии на видливост на рамката 574 x 821 mm
Ориентација портрет
Тип на заштитна фолија антирефлексна, УВ стабилна
Материјал на задниот панел метал
Материјал на конструкцијата алуминиум
Боја на база schwarz ähnl. RAL 9005, glänzend pulverbeschichtet
Водоотпорен не
Вкупна висина 1.200 мм

Заменски делови

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот