Дисплеј „Kalmia”

Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработен од транспарентен полистирен
  • на преклоување
  • за 1 експонат
  • Може да се изберат 3 различни висини на дисплејот
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овој дисплеј го користите индивидуално за вашите цели.
Изберете ја вистинската големина за вашата апликација.
Дали сакате да истакнете чинија или да презентирате книга?
Сè е можно.

Практичните држачи овозможуваат преклопување на дисплејот за да заштедат простор.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Johann пишува
Забелешка за производ:
Одговор:

Варијанти

Варијанти Висина Број на производ Производ бр. Цена
120 мм 120 мм 65.0041.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
180 мм 180 мм 65.0041.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
310 мм 310 мм 65.0041.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот