Дисплеј Сет „Salvia”

Број на производ: 60.0141.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработен од стабилен акрил
  • за различни апликации
  • директно од производителот
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Овој елегантен дисплеј сет „Salvia“ се состои од четири елементи во различна висина: 50 мм, 100 мм, 150 мм и 200 мм. Комплетни димензии: 215 x 150 мм (Ш x В).

Поставете комплет очила или ново пристигнатата линија производи во вашиот излог или користете ги елементите од сетот поединечно за да поставите часовник или камера.

Како производител на дисплејот, ние го гарантираме квалитетот на производот.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот