Дисплеј сталажа „Duo”

Број на производ: 57.0015.3
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • изработена од метална жица
  • 18 оддели за картички и разгледници
  • за формат А6
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Дисплеј сталажата "Duo" е изработена од метална жица во сребрена боја. Дизајнирана е за поставување на ѕид и нуди 18 оддели во за прикачување на разгледници и картички.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот