Дисплеј за флаери „Tec-Art Premium” - Само Рамка

Број на производ: 54.0117.1
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • стабилна основа изработена од челик
  • ротирачки дизајн
  • за најмногу 12 летоци или брошури
  • двострано
  • висина: 1710 мм дијаметар: 540 мм
  • држачи за летоци во формат А4 достапни
  • не се испорачува со држачи за летоци (54.0010.1)
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Дисплеј ротирачка сталажа за брошури „Tec-Art Premium“ добро дизајнирана!

Оваа цврста сталажа за брошури е изработена од челик и може да собере до 12 прегради за брошури (за двострана употреба) во портрет формат А4. Во комбинација со разделувач , кутиите за брошури изработени од кристално чист акрил со длабочина на полнење од 30 mm можат да се претворат во оддели за 2x 1/3 A4 брошури.

Хедерот за рекламирање е со димензии 228 x 140 мм (Ш x Ш).

Преградите за брошури изработени од кристално чист акрил, како и приклучните прегради не се вклучени во испораката и се достапни како дополнителна опрема.

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот