Држач за флаери за на полица, со голема алинеја во стандардни формати

  • Држач за флаери кој се прикачува на работ на полицата
  • Лесно пристап до поставените рекламни материјали
  • Лесно се прикачува на вашата полица со помош на самолепливата трака која е прицврстена на држачот
  • Изработен е од цврст ПВЦ материјал
  • Достапно за флаери со формат А4, А5, А6 или 1/3 А4
  • Можен е принт по ваше барање
Производ детали »

Спецификација

Материјал Тврд ПВЦ
Боја кристално чиста
Ориентација портрет
Самолеплива стандардна 1x 25 мм
Верзија рамна

Опис на производ

Овој држач за флаери се прикачува директно на полиците. Лесен пристап до флаерите благодарение на алинејата од предната страна. За поставување на вашите рекламни флаери веднаш до производот. Држачот за флаери кој се прикачува на работ на полицата во транспарентен полистирен е достапен во А4, А5, А6 и 1/3 А4 Формат.
Како производител го гарантираме квалитетот на нашите производи. Може да се примени принт по ваше барање. Контактирајте не за детали.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Цена    
1/3 А4 1/3 А4 26.0053.1 погледни Производ »
А4 А4 26.0053.2 погледни Производ »
А5 А5 26.0053.3 погледни Производ »
А6 А6 26.0053.4 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот