Ѕиден држач за ролни

Број на производ: 16.0018.5
  • за закачување ролни за чистење
  • за поставување на ѕид
  • лесно отстранување на ролните
  • сина рамка изработена од челик
Производ детали »

Спецификација

Материјал челик
Боја сина
Ширина 500 мм
Ширина на ролна до 400 мм
Висина 400 мм
длабочина 200 мм
Модел Ѕиден држач со завртка

Опис на производ

Ролни за чистење за еднократна употреба за брза употреба се популарни каде и да е можно спонтано чистење.
Прикачете го цврстиот челичен држач на соодветен ѕид и секогаш пополнете го со соодветни ролни од хартија.
Можете да најдете соодветни ролни за чистење за овој држач тука во нашата продавница.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот