Граничник"Stopper-Stiletto"

  • столбот на граничникот а изработен од сребрен алуминиум
  • црна или црвена лента
  • брзо се користи насекаде
  • продолжување на лентата од 2100 мм
Производ детали »

Спецификација

Материјал алуминиум
површина елоксирана
Материјал на база алуминиум
Боја на постот сребрена
Лентата се пушта до 2.100 мм
Ширина на лента 30 мм
Durchmesser des Pfostens 50 мм
Дијаметар на база 325 мм
Висина 920 мм
Тежина 7,4 кг

Опис на производ

Овој систем за ограничување е лесен за транспорт и може брзо да се распореди во секое време. Стилскиот граничник заедно со лентата ви помага да ги насочувате движењето на клиентите или пациентите на многу едноставен начин.
Користете го граничникот "Stopper-Stiletto"за да поставите кратки бариери пред влезовите во рестораните или продавниците со цел контрола на пристапот. Или користете го граничникот за да обезбедите дискретно растојание пред наплатните каси или шалтерите за прием.

Изберете го граничникот со црна или црвена лента.Со должина на продолжување на лентата од 2100 мм, системот за ограничување "Stopper-Stiletto" може да се менува според вашите потреби.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Jun пишува
Забелешка за производ:
Одговор:

Варијанти

Варијанти Боја на лента Број на производ Цена    
црна црна 80.0423.20 погледни Производ »
црвена црвена 80.0423.21 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот