Хигиенски заштитен панел изработен од стакло

Формат | прицврстување | Завршетоци
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Изработено од чисто заштитно стакло ESG
  • За лесна инсталација во канцеларија
  • Во различни големини
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Панелот е отпорен на гребење, кристално чист, отпорен на избледување, отпорен на удари и секако отпорен на разбивање. Со испорачаните држачи од не'рѓосувачки челик, панелите можат да се постават брзо и безбедно. Користејќи го безбедносниот панел, вие не само што им гарантирате на вашите вработени високо квалитетна заштита од инфекции, туку исто така им давате на вашите клиенти чувство на сигурност.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат прицврстување Завршетоци Број на производ Производ бр. Цена
750 x 500 мм со држач од не'рѓосувачки челик без отворен дел 750 x 500 мм
со држач од не'рѓосувачки челик
без отворен дел
12.0670.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
1.000 x 750 мм со држач од не'рѓосувачки челик без отворен дел 1.000 x 750 мм
со држач од не'рѓосувачки челик
без отворен дел
12.0670.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
750 x 500 мм со држач од не'рѓосувачки челик со вдлабнатина 300 x 150 мм 750 x 500 мм
со држач од не'рѓосувачки челик
со вдлабнатина 300 x 150 мм
12.0670.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
1.000 x 750 мм со држач од не'рѓосувачки челик со вдлабнатина 300 x 150 мм 1.000 x 750 мм
со држач од не'рѓосувачки челик
со вдлабнатина 300 x 150 мм
12.0670.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот