Инфо Дисплеј A3–A4 формат

Спецификација

материјал на рамката алуминиум
боја на рамката сребрена, елоксирана
Ориентација портрет / пејсаж
Водоотпорен не
Материјал на конструкцијата алуминиум
Боја на база сребрена, елоксирана
Вкупна висина 1.000 мм

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Материјал на база Број на производ Цена    
A4 (210 x 297 мм) челик A4 (210 x 297 мм)
челик
51.0019.3 погледни Производ »
A3 (297 x 420 мм) челик A3 (297 x 420 мм)
челик
51.0019.4 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот