Инфрацрвен грејач "Fraro"

Број на производ: 75.0008.2

Спецификација

Материјал алуминиум
Должина 790 мм
Висина 90 мм
Ширина 150 мм
Боја сребрена / црна
Моќност [W] 2.000 W
Напон [V] 220 / 230 V
Конекција 1,8 м кабел со приклучок

Опис на производ

Овој инфрацрвен грејач првенствено се користи за поставување на ѕид, но со набавка на соодветен држач може да се постави и самостојно. Производот е опремен со далечински управувач.

Потрошувачите кои го нарачале овој производ исто така нарачале

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот