„Keep Safe“ хигиенска кутија за чување на маски за лице

Боја
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • хигиенска кутија за чување маски за лице
  • производство во Германија
  • корисна големина за џебна употреба
  • безбедено оддржување на хигиената на кутијата со перење во машина за садови
  • Со нарачка од 100+ парчиња можно печатење по ваше барање
  • достапен модел кој е произведен од рециклиран и БИО материјал
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Оваа практична кутија за складирање нуди хигиенски простор за вашата маска за лице. Маската може да се чува хигиенски и да се транспортира во кутијата за складирање по употреба. Кутијата е со големина од 125 x 65 x 30 мм и се вклопува во секоја чанта. По употребата, кутијата може да се исчисти во машина за миење садови. ПП материјалот е исто така 100% рециклирачки. Од хигиенски причини, препорачуваме да чувате само една маска во кутијата. На барање можеме да ви ја понудиме кутијата со индивидуален принт. Кутијата за складирање е исто така достапна изработена од рециклиран и органски материјал. Ве молиме контактирајте не!

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Боја Број на производ Производ бр. Цена
млеко бела боја млеко бела боја 40.1900.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
бела бела 40.1900.2 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот