LED Постер рамка „Simple”, еднострана

  • различни достапни формати
  • едноставна промена на постер
  • високо квалитетна сребрена рамка
  • специјален тенок дизајн
  • принт на постер по барање
Производ детали »

Спецификација

Материјал Алиминиум / Акрил / ПЕТ
површина елоксирана
Боја сребрена
Длабочина (надворешна димензија) 18 мм
Осветлување LED
Конекција 3,5 м кабел со адаптер
Покриеност еднострана
Принт без принт

Опис на производ

Елегантната, сребрена елоксирана алуминиумска рамка со LED позадинско осветлување е совршена рамка за вашиот рекламен постер.

Изберете ја саканата големина на нашите промотивни LED рамки и монтирајте ја во портрет или пејзаж формат со вклучените куки.
Вашата рекламна порака ќе остави траен впечаток кај вашите клиенти бидејќи позадината е хомогено осветлена. Задниот акрилен дифузер обезбедува рамномерна распределба на светлината.
Вашиот постер ќе биде заштитен со специјален капак изработен од ПЕТ Пластика. Докажаната технологија на клик рамката ја олеснува размената на вашите рекламни постери.


Модерни и привлечни за очи ги насочува погледите на луѓето кон излогот на вашата продавница. Дури и во слабо осветлени ходници и сали за изложби, осветлената рамка ја доставува вашата порака до потенцијалните купувачи.

Користете ја "Simple" рамката на повеќе начини. Рекламирајте се за нова линија за козметика, тековниот кино филм или следниот настан.
Екранот со посебна сјајност се напојува со кабел прикачен на дното. Со должина на кабел од 3,5 метри, напојувањето лесно може да се пренесе до најблискиот приклучок. Така ја вклучувате и исклучувате рамката.

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
A3 A3 10.0430.1 погледни Производ »
А4 А4 10.0430.2 погледни Производ »
А2 А2 10.0430.3 погледни Производ »
A1 A1 10.0430.4 погледни Производ »
DIN A0 DIN A0 10.0430.5 погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.

warning

VKF Renzel GmbH
Назад кон врвот