Самолеплива хартија за колички и корпи

Број на производ: 40.1895.5
Листа на Желби

Downloads available

Product highlights

  • Заштита на контакт помеѓу управувачот и рацете
  • самолеплива и отстранлива хартија
  • Подлога од 5, 10, 50 или 100 листови
  • во бела или пастелно жолта боја
  • други големини на блокови на барање
Производ детали »

Спецификација

Број на производ

Опис на производ

Искуството покажува дека рачката на количката за шопинг обезбедува посебна почва за микроби и патогени микроорганизми. Избегнувањето на допирање спречува брз пренос на болести.

Паметната хартија за покривање на колички и корпи за купување нуди поинаква, а исто така и опција за еколошка заштита. Самолепливите хартии се поставуваат околу шипката за држење и со тоа се спречува директен контакт. Микробите остануваат под хартијата и имате хигиенска површина за зафат. По купувањето, хартијата за покривање може лесно да се отстрани без да остави остатоци и корпата е подготвена за следниот клиент.

Инсталирајте диспензер за хартија за маскирање пред вашиот малопродажба или подарете им заштита на вашите благодарни клиенти.

Ние сме среќни да ви понудиме други дизајни и количини, како и принт по ваше барање.

Customers who bought this product also bought

Разгледај повеќе...

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Затвори мени
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот