Alum

Формат

Спецификација

материјал на рамката алуминиум
Боја на горен профил сребрена, елоксирана
ширина на профил 15 мм
тип на агли остри
Ориентација портрет / пејсаж
х-страни едностран
Тип на заштитна фолија антирефлексна, УВ стабилна
Материјал на задниот панел Полистирол
Водоотпорен не
прицврстување дупчиња во долниот профил на рамката

Рејтинзи

Рецензии од наши потрошувачи

{{ review.oxfname }} пишува:
Забелешка за производ:
Одговор:

Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.
Не е достапна рецензија за овој производ.

Варијанти

Варијанти Формат Број на производ Производ бр. Цена      
A1 (594 x 841 мм) A1 (594 x 841 мм) 50.0001.1 Цена - испрати барање погледни Производ »
A3 (297 x 420 мм) A3 (297 x 420 мм) 50.0001.3 Цена - испрати барање погледни Производ »
A4 (210 x 297 мм) A4 (210 x 297 мм) 50.0001.4 Цена - испрати барање погледни Производ »
500 x 700 мм 500 x 700 мм 50.0001.6 Цена - испрати барање погледни Производ »
700 x 1.000 мм 700 x 1.000 мм 50.0001.7 Цена - испрати барање погледни Производ »
Затвори мени

Погледни производи
This online shop uses cookies to improve your shopping experience. So, for example, the session information or language setting are stored on your computer. Without cookies the range of the online shop's functions is limited. Доколку не се сложувате, ве молиме кликнете тука.
Назад кон врвот